Isabel Marant me pamje të lirë dhe të çastit

Nën harqet e Palais Royal, në krahë të kolonave ku gazetarët e gjithë botës rrinë në pretje, me të rënë mbrëmja, shfaqet krijuesja më pariziane. Në podium Gigi Hadid, Doutzen Kroes dhe Arizona Muse, futura e zhveshur, flokët e shkëlqyeshëm dhe veshët e zbukuruar me stil pop.

Duart rinë në xhepa, prerja është e lartë, me rrip, pas trupit, shpatullat katrore dhe krenare ndërsa këmbët gjithnjë e më të gjata. Motive liri ekzotike grumbullohen nëpër minifunde dhe pantallona të palosura, bashkë me sandale të lehta dhe dekolte asimetrike.

Isabel Marant imagjinon garderobën e parizianes që do të shëtisë në fundjavë, e çrregullt gjatë ditës që ndahet mes jogës, takime profesionale, dalje pas pune, darkë me qirinj, koncerte dhe nuk ka kohë të humbasë për t’u ndërruar. Modele gati për t’u veshur pa bërë pyetje dhe që çlirojnë një aureolë cool.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *