Renato Mekolli rrezikon “Dance with me” pas incidentit të dhimbshëm në prova 0 55

“Masterchefi” Renato Mekolli ka pësuar një incident që mund t’i rrezikojë pjesëmarrjen në spektaklin e kërcimit “Dance with me”. Nuk dihet çfarë i ka ndodhur tamam, por Renato shkruan në Instagram se ka probleme me këmbën e tij dhe vë në dyshim pjesëmarrjen të hënën.  “Me moret mesysh. Si do kercej tani me kembe te goditur?”, shkruan ai. Shpresojmë që Renato të shërohet sa më shpejt!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *