Surpriza e Leonora Jakupit, “Të kam jetë”… 0 156

Nuk ka shumë kohë që këngëtarja shqiptare nga Kosova publikoi këngën “Diamant”, reagimet për të cilën qoftë lidhur me videoklipin, ashtu edhe këngën ishin pozitive. Leonora Jakupi në atë videoklip shfaqet joshëse dhe rrezellitëse pa qenë nevoja që të teprohet me “zhveshjet skenike”, gjë të cilën ajo e ka deklaruar edhe pak kohë më parë se nuk do ta bëj ndonjëherë.

Ka edhe diçka tjetër që e dallon Leonorën nga shumica e këngëtareve të tjera, për jetën e saj private thuajse nuk flitet asnjëherë… Kjo është edhe dëshira e saj, që famën e arritur ta ruaj nëpërmjet projekteve muzikore, dhe pak orë më parë ajo sapo i informoi admiruesit e saj se së shpejti do të prezantojë një të tillë… Kënga e shumëpritur do të titullohet “Të kam jetë”, edhe sekuenca e shkurtër e videoklipit me një pjesëz të këngës sa për degustim, premton shumë…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *