Takohen Brad dhe Jolie, a do të bëjnë paqe?!

 

Brad Pitt dhe Angelina Jolie kanë qenë në prag të negociatave, por me sa duket për shkak të kushteve të palës tjetër Brad është tërhequr, bëjnë me dije burime të afërta për “TMZ”.

Burimet kanë treguar se të dyja palët dëshironin që ta zgjidhnin sa më shpejt divorcin e tyre. Por vazhdojnë të qëndrojnë pretendimet e Angelina-s, që të jetë kujdestarja e vetme fizike e fëmijëve .  Jolie mendon se ky duhet të jetë vendimi më i drejtë, pas incidentit që ka ndodhur në avionin privat.

Brad akuzohet të ketë goditur djalin e tyre të madh Maddox-i 15-vjeçar.

Sipas asaj që tregojnë burimet, fillimisht kur Angelina kërkoi kujdestari të vetme fizike, Brad kundërshtoi, por pasi u përmend historia e avionit privat, të cilën ai e ka konsideruar si një sajesë, negociatat rifilluan.

Pikat që janë diskutuar gjatë këtij takimi, janë këto të katërta:

  1. Kujdestaria dhe vizitat
  2. Mbështetje e përkohshme për Angelina-n dhe fëmijët
  3. Mbështetje financiare
  4. Ndarja e pronave

Ndërkohë që rrjedha që do të marrë divorci varet edhe nga hetimet që po bën “ Departamenti për Shërbimet Familjare dhe Fëmijët”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *