Armina Mevlani tani edhe në revistën “Elle”! 0 106

Prej disa kohësh Armina Mevlani është në qendër të vëmendjes së medias shqiptare dhe asaj ndërkombëtare. Përtej kuriozitetit për jetën private nga media vendëse, revistat dhe portalet e huaja kanë patur Arminën në fokus për stilin e saj. Më e fundit ka qenë revista prestigjoze e modës “Elle” që ka renditur blogeren e modës në radhën e personazheve të veshur më bukur.

Bëhet fjalë për edicionin spanjoll dhe anglez të revistës “Elle” që midis dhjetëra femrave të cilat frymëzojnë me look-un e tyre ishte dhe Armina Mevlani me paraqitjen e saj nê javën e modës në Milano dhe Paris. “E lumtur që jam pjesë e revistës prestigjoze ‘Elle’ midis më të famshmeve në botën e modës.” – shkruan Armina në një postim në Facebook.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *