Charlize Theron siç nuk e keni parë ndonjëherë, ka shtuar 15 kile 0 61

Charlize Theron është një aktore e famshme jo vetëm për talentin e saj, por edhe për bukurinë. Aq sa, është bërë muza e padiskutueshme e Dior dhe parfumeve të saj. Në fotot e publikuara nga “Daily Mail”, që janë përhapur në rrjetet sociale duke u bërë viralë, duket e tjetërsuar.

Aktorja me origjinë nga Afrika e Jugut,  shfaqet me një fizik krejt të ndryshëm nga ai që jemi mësuar ta shikojmë zakonisht: me 15 kile më shumë, flokë të çrregullta, madje edhe me një bark që bie lehtazi në sy. Mirëpo kjo pamje disi e çrregullt, është dashur të bëhet për realizimin e një filmi.

 

Edhe në 2003 në fakt ndodhi që ka ndryshuar pamjen e saj për filmin “Monster”, bazuar në historinë e Aileen Wuomos, ku ajo dënohej për vrasjen e shtatë burrave, edhe që më pas do të ekzekutohej në Florida, pasi kaloi 12 vjet në gjendje shumë të rëndë.

Ai interpretim e meritonte çmimin “Oscar”. Me sa duket edhë këtë herë aktorja është “e uritur” për një tjetër statujë ari…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *