Klaudia Pepa nxjerr gjoksin, por ndjekësit e “masakrojnë” 0 39

Klaudia Pepa ndoshta është penduar që ka hedhur këtë foto duke parë komentet e shumta negative që i kanë ardhur. Balerina e njohur shqiptare ka shkrepur një selfie, por duke treguar shumë nga gjoksi i saj. Dhe shumë fansa nuk e kanë pritur këtë gjë nga balerina duke e kritikuar. Disa e cilësojnë si vulgare ekspozimin e tepërt të saj ndërsa të tjerë përdorin ironinë. Mesa duket këto ekzibicione pranohen vetëm për disa “këngëtare”…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *