Pse e ndalon policia Schwarzenegger-in në Mynih? 0 98

Një oficer policie në Gjermani i bëri vetes një dhuratë të pazakontë pasi gjeti, as më pak e as më shumë, vetë Arnold Schwarzenegger-in duke thyer rregullat në stacionin kryesor të trenave në Mynih.

Policia federale tha se oficeri ndaloi truprojën e Schwarzenegger-it dhe më pas yllin e kinemasë dhe ish-guvernatorin e Kalifornisë duke ngarë biçikletën përgjatë platformës së stacionit. Policia bëri me dije se Schwarzenegger-i kërkoi ndjesë, duke shpjeguar se kishte pasur probleme gjatë ecjes dhe propozoi të bënte një fotografi me oficerin. Mësohet se pas një bisede të shkurtër me oficerin e policisë federale, “Terminatori” u largua nga stacioni kryesor duke mos e ngarë më biçikletën, por duke e shtyrë atë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *