Ja bizhuteritë që iu vodhën sot Kim Kardashian-it 0 55

Në qoftë se ende dikush do të tregojë rrezikun e të ekspozuari jetën në rrjetet sociale, shpresojmë që grabitja që i ndodhi Kim Kardashian-it t’i bëhet mësim. Por pyetja që shumë prej nesh i bëjnë vetes sot është: si është e mundur që Kim kishte në dhomën e saj bizhu , vlera e të cilave shkonte në 10 milionë euro? Zakonisht bizhuteritë që përdorin yjet e famshëm janë të marrë hua derisa mbaron sfilita e tyre ato vendosen menjëherë në kasafortë. Por ndryshimi është pikërisht këtu: Kim nuk i kishte marrë bizhuteritë hua (të paktën jo në mënyrë formale) . Ajo është mësuar të tregojë të gjithë jetën e saj në kohë reale duke i dhënë një hartë të qartë grabitësve të asaj që duhet të vjedhin dhe ku mund ta gjejnë atë. Në galerinë e mësipërme janë disa nga bizhuteritë që janë vjedhur sot Kardashian-it, ajo i ka pas ekspozuar më parë në rrjetet sociale.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *