Justin Timberlake gjen “binjakun” e tij 0 93

Këngëtari dhe producenti Justin Timberlake është përballur së fundi me një konstatim mjaft interesant.

Kur ishte i ftuar në emisionin “The Graham Norton Shoë”, prezantuesi i emisionit konstatoi se këngëtari kishte një ngjashmëri të “frikshme” me një figurë historike të vitit 1870.

I vendosur përballë kësaj fotografie, ndihmuar nga efekti sepie, Justin u përpoq të bënte një mimikë për të ngjarë njëjtë me të. Si mendoni ju?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *