Princi George: “Mirupafshim” më i ëmbël që keni parë ndonjëherë 0 48

Kanë qenë disa fotografi të Princit George me dorën ngritur dukë thënë “mirupafshim”, të cilat kanë rrëmbyer zemrën e cilitdo që i ka parë.

Pasi refuzoi t’i takonte dorën në një “high-five” kryeministrit Justin Trudeau kur sapo kishte shkelur në Kanada, princi nuk hezitoi të përshëndeste më dorë të shtunën e përfundimit të vizitës së Dukës dhe Dukeshës së Kembrixhit.

Veshur me pulovër blu marinë, pantallona të shkurtra ngjyrë të kuqe dhe çorape deri te gjuri, George-i tre vjeçar, mori vëmendjen maksimale. Jo më pak edhe motra e tij Charlotte, 17 muajshe, që përshëndeti më dorën e saj të vogël, pak para nisjes.

Kjo vizitë ishte në kuadër të turit të parë zyrtar të familjës mbretërore përtej oqeanit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *