Brooklyn Beckham, zihet mat duke u përpjekur të blejë alkool, por është nën moshë

Kur je në prag të moshës madhore, nuk ka gjë më të bezdisshme sesa të bësh testin e alkoolit. Nga të veshurit në mënyrë qesharake, memorizimi i kodit postar të motrës më të madhe të një shoku, e deri tek të bindësh një banakier se je një njëzet vjeçar, edhe pse më vonë përfundon duke mos mbajtur mend vitin në të cilin ke lindur, shumë prej adoleshentëve i kanë provuar gënjeshtrat për të arritur të blejnë një shishe verë, edhe pse është e ndaluar.

 

 

Kështu imagjinoni se sa në siklet është ndier Brooklin Beckham gjatë fundjavës kur ai është nxjerrë jashtë nga bari i “Festivalit të Muzikës Apple”.

Të shtunën, 17-vjeçari raportohet se është përpjekur të blejë alkool në eventin e Camden, në Londër. Por ndërsa ai po përpiqte të mashtronte për të konsumuar alkool, një punonjës i barit e njohu atë, dhe e dinte se ai është nën moshë.

 

 

Sipas “The Sun”, barmeni ka thënë: “Unë të njoh, ti je Brooklyn Beckham”, përpara se aspiranti për fotograf, fëmija i madh i çiftit Beckham të detyrohej kështu që të ulej në vendin e tij duke shijuar pijet e ftohta.

Brooklyn, mirësevjen në klubin e të refuzuarëve!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *