Granit Xhaka në çaste intime: Ja “hipën” të dashurës 0 147

Granit Xhaka duket se po kalon një moment magjik, si në karrierën e tij si futbollist por edhe në jetën private. Ai është fotografuar teksa e mbante në shpinë partnera e tij, Leonita. Çifti duket më i dashuruar se kurrë dhe postojnë shpesh foto nga përditshmëria e tyre. Përsa i përket futbollit, Graniti ka shkëlqyer këto javët e fundit me Arsenalin ku ka shënuar edhe dy supergola, një në kampionat dhe një Ligën e Kampionëve.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *