Roza Lati për Berat Buzhalën: Ia bëftë Zoti siç e ka shpirtin! 0 315

 

Kur flitet për projekte televizive, siguritë janë të pakta, prandaj mundësitë për bashkëpunime duhen mbajtur të hapura. Këtë mësim dha Roza Lati sot në emisionin e pasdites, si e ftuara e Rudina Magjistarit, teksa tregonte eksperiencën e saj personale në lidhje me këtë. Në fillim të këtij viti ajo tregon të ketë pasur një marrëveshje (asgjë të shkruar me sa duket) me zotin Berat Buzhala,  për të punuar në projektin e tij televiziv “Express Rozë” në Shqipëri.

Një emision ky që deri më tani është realizuar vetëm për Kosovën. Sipas prezantueses, asaj i është dashur të refuzojë oferta të tjera televizive për t’i qëndruar besnike marrëveshjes me Buzhalën ndaj edhe këtë vit nuk ka qenë e angazhuar full time në ndonjë televizion. Ky episod e ka nervozuar me sa duket Rozën, dhe ende nuk e ka kapërcyer zhgënjimin, pasi ajo u shpreh sot gjatë intervistës me Rudinën në një gjuhë që reflektonte ende mllef. “Ia bëftë Zoti siç e ka shpirtin!”- u shpreh Roza, duke iu drejtuar Buzhalës, të cilin donte ta përmendte për këtë veprim të tij, pikërisht në televizionin që ai i kishte premtuar një punë, në Klan.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *