Aktori i “Portokallisë” i jep fund jetës së beqarit! 0 64

Nëse do të thoshim emrin e tij të vërtetë shumë pak do ta njihnin, pasi siç ndodh rëndom me aktorët, ata identifikohen me emrat e roleve të tyre. Aktori Rezart Veleshnja që luan në “Portokalli” rolin e Betim Spërdhimës ka vendosur t’i japë fund beqarisë. Lajmi është bërë i ditur nga vetë ai që ka postuar një foto në profilin e tij në Instagram, ku shfaqet bashkëshortja e tij dhe shkruan: “Vera, që sot je zonja Veleshnja!” Përsa i përket vendit apo detaje rreth ceremonisë, nuk dihet asgjë më shumë, të paktën për momentin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *