Bebe Rexha duke qarë, fansi e ngushëllon 0 91

E veshur me të bardha, me makijazh të fortë dhe bizhuteri të rënda, që nuk mund të mos bien në sy, e bukur si ngaherë Bebe Rexha, por ka një problem… Ajo po qan dhe dikush po e filmon. Është duke u shtirur këngëtarja, por motivin ende nuk e ka bërë të ditur.

Ndoshta po pregatit një videoklip të ri, dhe kjo sekuencë e publikuar në instagram lajmëron se do të jetë me nota të trishta… Shumë fansa e kanë pëlqyer këtë filmim, të tjerë janë kuriozuar por ka dhe nga ata që e admirojnë këngëtaren deri aty sa të bëjnë komente të tilla me humor:

“Nuk dua të ja di nëse je e trishtuar apo jo. Thjesht do doja të të ngushëlloja sepse të pëlqej me të vërtetë shumë…Si gjithmonë e bukur” – komenton një prej fansave të saj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *