Elvana Gjata vishet si princeshë, zbulon arsyen 0 203

Një surprizë e re nga këngëtarja Elvana Gjata. Edhe ajo vetë e konsideron si të tillë, kjo reflektohet shumë mirë në fotot e fundit që ka publikuar në Instagram. Si në përrallë fustani i saj lejla, dhe ngjyra nuk është rastësi, pasi projekti më i fundit muzikor që ajo po pregatit mban pikërisht emrin e kësaj nuance jo pak të pëlqyer.

“Lejla”, do të quhet kënga më e re e Elvanës, ka lajmëruar vetë ajo fansat në një mbishkrim që shoqëron fotot e fundit në Instagram, të cilat të japin përshtypjen se gjendesh një “shtëpi virtuale princeshash”. Fotot e publikuara premtojnë një videoklip special, ndoshta e veshur si një princeshë Elvana do të sjellë një baladë dashurie dhe romantike, por kjo mbetet për t’u parë…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *