Pas kësaj, askush nuk do t’ia harrojë emrin Lori Hoxhës! 0 132

Lori Hoxha di se si të tërheqë vëmendjen mediatike dhe mjafton një veprim i thjeshtë që ajo të kthehet menjëherë në lajm. Së fundmi trashëgimtarja e Top Channel ka postuar një foto ku shihet të ketë shkruajtur emrin e saj në pjesën e pasme të xhupit. Lori shihet me një xhaketë xhins shumë fine ku shkruhet “Lor Lor”. “Në rast se e harroni”, ka shkruajtur ajo krah fotos.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *