Sean Penn zëvendëson Charlize Theron, ajo 32 vite më e re 0 29

Ajo është 24 vjeçe (32 vite më pak se aktori) është fëmijë arti dhe ka lindur në Sidney. Aktualisht është duke bërë hapat e saj të parë në botën e kinemasë. Ja kush është biondja me të cilën Penn puthet në plazhin e Hawaii

Sean Penn ka një të dashur të re. Pas lidhjes së rëndësishme me Charlize Theron që përfundoi papritur pak më shumë se një vit më parë, aktori është parë teksa puthet me një bionde në plazhin e Hawaii-t.

Dhe vajza në fjalë është Leila George, aspirante për tu bërë aktore me në baba të famshëm: Vincent D’Onofrio, ylli i “Law&Order”. Leila është 24 vjeç, 32 më pak se Penn që është në të njëjtën moshë me të atin.

Ka lindur në Australi, në Sydney, dhe mamaja është Greta Scaçhi. Kohët e fundit, ka debutuar në tv tek “Mother”, “May I Slepp Danger”, përkrah James Franco dhe Tori Spelling. Dhe shumë shpejt do të jetë në ekranin e madh, në  “The Long Home”, e drejtuar pikërisht nga Franco.

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *