Sfidoni vjeshtën me dekolte 0 44

Vjeshta kërkon pak guxim. Sfidoni temperaturat e larta me një dekolte që nxit ngrohjen globale. Bluza, këmisha dhe xhaketa me dekolte të hapur. Me një krah zbuluar ose me të dyja, ky trend mundëson një look sa modern aq edhe elegant. Këtë tendencë e ka propozuar midis stilistëve të tjerë edhe Vera Wang ndërsa e kanë përqafuar Kim Kardashian, Rihanna dhe shumë blogere mode.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *