Fotot ekskluzive nga dasma e Princ Lekës dhe Elia Zaharia: Momentet më të rëndësishme 0 128

Ka qenë eventi më i rëndësishëm i kësaj fundjave dhe pse mos, më i rëndësishmi i këtij muaji. Martesa e Princ Lekës me partneren e tij prej shumë vitesh, Elia Zaharia, ka ngjallur shumë kureshtje dhe ka bërë bashkë njerëz të politikes, artit, familje mbretërore dhe miq të familjes. Ka qenë kryebashkiaku Erion Veliaj që ka kurorëzuar çiftin e ri nën sytë e qindra personave. Në galerinë e fotove të shkrepura ekskluzivisht për Bordo nga fotografi Hob Mullan sjellim disa prej momenteve më të rëndësishme të eventit, nga shkëmbimi i unazave deri te dalja e çiftit Zogu.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *