Justin Bieber dështon të fshihet në Amsterdam 0 71

Justin Bieber ndodhet në Amsterdam, si ndalesë e radhës e turneut të tij botëror “Purpose”. Gjatë ditës, në ndërkohën e çlodhjes, Justin është fotografuar duke pirë kafe e ndoshta duke postuar në profilet e qenve të tij në Instagram, @toddthestud dhe @estherthecutie.

Këngëtari zgjodhi të fshihej pas parukës ngjyrë kafe dhe mjekrës falso për të mos u njohur e për ta pirë kafenë në paqe. Më pas, ai ka zgjedhur të ecë rrugëve të qytetit. Justin ka pyetur një kalimtare: – “A duket i vërtetë?”, duke iu referuar maskimit të tij por vajza e ka njohur. Me sa duket mundi i 22 vjeçarit edhe këtë herë ka shkuar dëm.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *