Sara Hoxha siç nuk e keni parë kurrë!

Është një ndër çiftet më të njohura dhe të dashura të ekranit dhe shumë shpejt pritet të bëhen tre. Po flasim për Ledion Liçon dhe Sara Hoxhën. Trashëgimtarja e Top Channel është në muajt e fundit të shtatzanisë dhe ka publikuar një fotografi ku shihet teksa ledhaton barkun. “Mirëmëngjes” , shkruan Sara krah fotos së publikuar në Snapchat. Vitet e fundit Sara ka pësuar ndryshime të shumta, që nga pesha e madhe te Sara elegante që shihej deri para pak kohësh, dhe tanimë shtatzania dhe së shpejti nënë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *