Rihanna tregon një të vërtetë për ish-ët e saj 0 47

Me siguri, Rihanna ka qenë duke menduar këto kohë për meshkujt që kanë kaluar në jetën e saj, drejtpërdrejt ose tangent. Mendojmë kështu nisur nga postimi i saj më i fundit në Instagram: “Asnjë nga ish-ët e mi nuk është i martuar ose në një marrëdhënie të lumtur, ndaj është me vend të thuash se problemi nuk kam qenë unë.”

Por a kanë të drejtë ata të mendojnë të njëjtën gjë për Rihanna-n, e cila nuk është as e martuar dhe as në një lidhje, të paktën të konfirmuar deri më tash?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *