Argëtim dhe muzikë live, me VIP-at në “Padam”

Muzikë e mirë Live në një ambient klas dhe modern, Padam, ka hapur dyert për të prezantuar kreativitetin dhe gjallërinë e hapësirave të reja. Kanë qenë të ftuar figura të njohura nga të gjitha fushat, dhe  s’kishin se si të mungonin njerëzit e ekranit. Një panoramë sharmante që të bën të ndihesh si në qytetet e mëdha të Evropës. Një hapësirë perfekte argëtimi, që të fton ta vizitosh përsëri.

Nga eventi në “Padam Night Bar”, i kësaj të shtune, Bordo, ju sjell momente të këndshme me disa nga të ftuarit VIP të mbrëmjes.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *