Fotot: Artistët i bën bashkë 55 vjetori i Festivalit të Këngës në RTSH 0 71

Siç jua kemi bërë me dije edhe më herët, ditën e djeshmë është zhvilluar konferenca për shtyp që prezantoi risitë e edicionit të 55-të të Festivalit të Këngës në RTSH. Ky moment bëri bashkë artistët të cilët u mblodhën për të kujtuar këtë jubile të Festivalit të Këngës. Nuk munguan emrat më në zë të muzikës si Aurela Gaçe, Rovena Dilo, Redon Makashi, Aleksandër Gjoka, Kristi si dhe emra të rinj ku përmendim këngëtaret Kejsi Tola, Era Rusi, Erga Halilaj, Orgesa Zaimi, Big Basta, Renis Gjoka, Marsela Çibukaj e shumë të tjerë. BORDO sjell te ju disa nga personazhet dhe se si janë dukur ata mbrëmë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *