Mesazhi prekës i nënës së Kim Kardashian: “Numëro bekimet, ji mirënjohës!” 0 64

Kris Jenner ka përdorur Instagramin për të ndarë një mesazh prekës një javë pasi vajza e saj, Kim Kardashian West, u grabit me armë në vilën e saj në Paris.

“Mëngjesi i çdo dite na kujton se sa të bekuar jemi. Sot unë jam mirënjohëse për familjen time, të cilën e dua aq shumë sa nuk kam fjalë ta përshkruaj. Numëro bekimet, ji gjithmonë mirënjohës, dhe gëzoju çdo minuti që kaloni me të dashurit tuaj.”

Më 3 tetor, vajza e dytë e Jenner-it, Kim, u grabit me armë duke i vjedhur bizhuteri me vlerë 11 milion dollarë në vilën e saj në Paris, gjatë javës së modës në kryeqytetin francez.

Kim Kardashian dhe Kris Jenner
Kim Kardashian dhe Kris Jenner

Produksioni “Keeping up with the Kardashians” pas kësaj ngjarjeje nuk ka pasur për protagoniste 35 vjeçaren, e cila është ende e shokuar nga çfarë ndodhi. Pjesa tjetër e familjes ka vijuar xhirimet për seritë e ardhshme.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *