Të vogla dhe brilante: 15 orët që ju bëjnë të ëndërroni 0 29

Të vogla, por jo shumë. Me flori të bardhë, të verdhë ose të kuqërremtë. Janë orët brilante me të cilat dukeni gjithmonë të mrekullueshme. Kemi zgjedhur 15 modelet më të bukura në qarkullim.  Për ata që duan të bëjnë përpara, janë një ide gjeniale edhe për një dhuratë ( apo dhuratë vetes) Krishtlindjeje.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *