Fejesa sekrete e Cristiano Ronaldos, ja kush ia ka rrëmbyer zemrën 0 76

Ajo është shpallur Miss Spanja dhe natyrisht që nuk mund të mos tërhiqte vëmendjen e Cristiano Ronaldos, një “ujk” femrash. Mediat spanjolle raportojnë së fundmi se Ronaldo është lidhur me të, madje janë në prag fejese. Duke parë fotot e saj në rrjetet sociale, mund të themi që Ronaldo ka goditur në shenjë. Pas ndarjes nga Irina Shayk, Ronaldo nuk ka dalë në publik me asnjë femër tjetër.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *