Binjakët “sekretë” të yjeve

I kemi parë në shumë filma dhe janë bërë si “të shtëpisë”. Por këta aktorë në fakt, pavarësisht se shumë nuk e dinë, kanë nga një binjak. Por çuditërisht pavarësisht se ata kanë binjakë, nuk ngjajnë aspak me njëri-tjetrin dhe rrallë i ka bashkuar profesioni. Në galerinë e fotove ju sjellim disa prej aktorëve dhe binjakëve të tyre. Scarlett Johansson është një prej tyre, e cila ka lindur tre minuta përpara vëllait të saj.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *