Ermal Mamaqi tallet me Agollin, fansat e masakrojnë! 0 44

Ermal Mamaqi ka publikuar një status ku uronte shkrimtarin e njohur Dritëro Agolli. Asgjë e keqe deri këtu. Por Mamaqi ka dashur të bëjë humor edhe në këtë situatë duke vendosur foton e Ismail Kadaresë. Kaq ka mjaftuar që fansat ta sulmojnë ashpër. Fjalë fyese dhe ofendime të shumta janë lëshuar në adresë të aktorit. Megjithatë ai nuk e ka marrë mundimin t’i fshijë komentet apo postimin. Ditën e sotme Agolli feston 85-vjetorin e lindjes.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *