Ermal Mamaqi tallet me Agollin, fansat e masakrojnë!

View Gallery
5 Photos
Ermal Mamaqi tallet me Agollin, fansat e masakrojnë!

Ermal Mamaqi tallet me Agollin, fansat e masakrojnë!

Ermal Mamaqi tallet me Agollin, fansat e masakrojnë!

Ermal Mamaqi tallet me Agollin, fansat e masakrojnë!

Ermal Mamaqi tallet me Agollin, fansat e masakrojnë!

Ermal Mamaqi ka publikuar një status ku uronte shkrimtarin e njohur Dritëro Agolli. Asgjë e keqe deri këtu. Por Mamaqi ka dashur të bëjë humor edhe në këtë situatë duke vendosur foton e Ismail Kadaresë. Kaq ka mjaftuar që fansat ta sulmojnë ashpër. Fjalë fyese dhe ofendime të shumta janë lëshuar në adresë të aktorit. Megjithatë ai nuk e ka marrë mundimin t’i fshijë komentet apo postimin. Ditën e sotme Agolli feston 85-vjetorin e lindjes.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.