Këngëtarja e ish-grupit “Spice Girl” sërish shtatzënë 0 35

Geri Halliwell Horner do të bëhet mama. Vajza e grupit “Spice Girl”,  dikur shumë i dashur për publikun, është shtatzënë për herë të dytë me bashkëshortin e saj Christian Horner, që u martua në vitin 2015. Ngjarja e lumtur është njoftuar në Instagram, nëpërmjet postimit të një fotografie, në të cilën përshkruan një grua shtatzënë.

 

Ish-vajza e “Spice Girl” e njohur si Ginger Spice ka dhe një vajzë 10-vjeçare, Buelbell Madonna, me burrin e saj të parë, skenaristin Sacha Gervasi. Ndërsa, sipas menaxherit të grupit Horner, Red Bull Racingdo ky fëmijë do të jetë djali i dytë. Ish-piloti britanik është dhe babai një vajze dyvjeçare, të cilën e ka pasur nga marrëdhënia e tij me Beverly Allen.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *