Kopertina e “Bordo” komentohet tek Rudina 0 172

Është një nga emisionet më popullorë ai i Rudina Magjistarit. Elegante si gjithmonë, ditën e djeshme ndër të tjera pati si të ftuar edhe një nga modelet më të pëlqyera të momentit, që ka qenë edhe në kopertinën e revistës “Bordo”. Një kopertinë ndryshe nga të tjerat që ka  tërhequr shumë vëmendje dhe ka pasur shumë komente pozitive. “Një kopertinë shumë e bukur, me veshje po aq të bukura dhe një grim tepër interesant” – është shprehur Rudina duke reflektuar përshtypjet dhe impaktin pozitiv . Ajo që u ka rënë në sy të ftuarave përpos të tjerave është edhe transformimi i Andonia Dobit, imazhi i kopertinës. Po këtë impresion ka pasur edhe e ftuara tjetër speciale e Rudinës, Klodiana Shala: “është stili i Enada At’Nikollës që i ndryshon deri në maksimum modelet e veta, dhe kjo duket me të vërtet shumë mirë”, është shprehur ajo. Andonia përpos eksperiencës së saj në “Bordo” dhe angazhimeve të tjera është parë për një periudhë të shkurtër si “Sofia”në emisionin “Zonë e Lirë”.

 

 

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *