Olta Gixhari provokon pa tekst… 0 118

Jemi mësuar në fakt ta shikojmë në një pozicion të tillë, bionden bukuroshe Olta Gixhari. Mjafton të kujtojmë se si e prezantoi fillimisht një nga kompanitë telefonike, që e kishte përzgjedhur si imazhin e saj pak kohë më parë, duke mos dashur të prish “surprizën” sigurisht që nuk shfaqi fytyrën e saj fillimisht.  Provokuese dhe naive, kështu jemi mësuar ta shikojmë në ekranet televizive, duke mbetur joshëse dhe e pëlqyer edhe për këto cilësi… Së fundmi e kemi parë në teatër në shfaqjen “Sonte luajmë pa tekst”, ku nuk i është dashur të thyejë kornizat e imazhit që ka krijuar. Kjo është java e fundit për këtë shfaqje dhe ndoshta fotua e fundit e bukuroshes e publikuar në Instagram është një mënyrë për të ftuar artëdashësit për ta parë në skenë… Në këtë foto Olta është duke bërë provat që natyrisht të bëjë një figurë sa më të mirë jo vetëm me tekst.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *