33 rastet që Dukesha e Cambridge u vesh si Princesh Diana 0 79

Si gruaja e Mbretit të ardhshëm të Anglisë, Dukesha e Cambridge shpesh krahasohet me mamanë e të shoqit, Dianën, Princeshën e Wales. Kate Middlteon në këtë pikë ndoshta është e ngjashme me ne, ajo e adhuron Princeshën Diana, madje deri aty sa ajo e nderon kujtimin e saj edhe nëpërmjet mënyrës se si vishet duke u përpjekur t’i ngjasojë në një farë mënyre asaj. Mjafton të shikoni me kujdes fotot në galerinë e mësipërme për të kuptuar se Kate dëshiron të eci në gjurmët e princeshë Dianës, të paktën në marrëdhënien që krijon me publikun. Diçka mund të themi me siguri se të dyja janë elegante dhe të mrekullueshme, por sigurisht që Lady Diana është “princesha e zemrave”, kështu e kanë konsideruar njerëzit e thjeshtë, të cilët përpos çdo gjëje që është thënë rreth saj, vazhdojnë ta adhurojnë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *