Aurela Gaçe për Skerdin: Ja pse “ma mblodhi”, në pritje të vajzës së dytë 0 145

Ajo është në një pritje të ëmbël, dhe është përsëri vajzë. Duket shumë e lumtur Aurela Gaçe në shoqërinë e bashkëshortit Skerdit. Të dashuruar dhe të buzëqeshur sepse dashuria i thyen të gjitha distancat dhe diferencat, dhe ata janë prova.

Ka kaluar më pak se një muaj prej kohës që Aurela nxori në ekran të bijën për herë të parë. E vogla Grejsi ka kënduar tek “E diela shqiptare” të njëjtën  këngë që mami Aurela ka kënduar kur kishte thuajse moshën e saj. Vetëm pak orë më parë këngëtarja ka publikuar në rrjetet sociale një foto me bashkëshortin duke e shoqëruar me fjalë romantike “Dy shpirtra që gjetën njëri-tjetrin”, por pa u larguar nga natyra e saj e drejtpërdrejtë dhe me batutat e saj tipike që ndoshta e afrojnë edhe më tepër me publikun, ajo ka shtuar :“Ja pse ‘ma mblodhi’”.

Ndërkohë që ajo që bie në sy është se ajo nuk gurron t’u kthejë përgjigje fansave të saj të cilët e urojnë, apo komplimentojnë por edhe në raste të tjera…

Është një nga këngëtaret më të mira që ka veni ynë, dhe zëri i saj me sa duket është si vera. Energjia e saj në skenë, talenti i madh edhe thjeshtësia e bëjnë që të gëzojë një popullaritet të konsiderueshëm.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *