Në foto: Dy më të bukurat e viteve ’90 dhe një miqësi për t’u rrëfyer 0 73

Naomi Campbell dhe Kate Moss kanë diçka më shumë të përbashkët se sa thjesht të qenit dy supermodelet më të mira të viteve 90. Dyshja e famshme ka ruajtur për dekada të tëra një miqësi të fuqishme. Përpara skuadrës së vajzave të Taylor Swift apo Kendall dhe Gigit, ishin dy supermodelet më të famshme ndoshta të të gjitha kohërave, që vazhdojnë profesionin e tyre ende sot dhe janë ndër më të paguarat. Më sipër ju sjellim disa foto që rrëfejnë pak nga miqësia e tyre ndër vite…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *