Rokadë opinionistësh në “Top Show”, kush ikën dhe kush vjen 0 81

Prej disa javësh në ekranin e Top Channel kemi parë Sara Kapon dhe Valer Kolnikaj në rolin e opinionistëve në Top Show-n e Alban Dudushit. Por të dy janë larguar në mënyrë surprizë nga ky emision. Sipas mediave dyshohet se dy opinionistët kanë qenë në provë, të cilën nuk e kanë kaluar dot. Performanca e tyre besohet të mos ketë kënaqur Dudushin dhe drejtuesit e top Channel. Në vend të tyre pritet të jenë Albana Osmani dhe Ervin Kurti.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *