Mbretëreshë e stilit? Rita Ora mahnit SHBA-të me ngjyrat fantastike 0 33

Rita Ora di të tërheqë vëmendjen qoftë me veshjet apo zhveshjet e saj. Ditën e djeshme këngëtarja me famë botërore është fotografuar në Los Angelos e veshur me një fustan kuqe e zi, kapele dhe xhaketë lëkure. Pavarësisht se ajo kishte mbuluar gjithçka nga trupi i saj, dukej fantastike. Të mërkurën Rita u fotografua në Nju Jork e veshur me një fustan ngjyrë pana, që dukej më shumë si një fustan nate, por gjithsesi dukej vërtet bukur. Ndërkohë fiks një javë më parë ajo ishte sërish në LA ku u fotografua me një fustan tejet të guximshëm që tregonte gjoksin e saj. Pak ditë më parë kësaj ishte me një fustan-xhaketë ngjyrë blu mbretërore që vërtet tërhiqte vëmendje. Mbretëreshë e stilit? Edhe mund ta themi!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *