Moda e çizmeve: mundësisht mbi gju 0 38

Nuk është e thënë që të jenë çizme të larta, por të gjata absolutisht po. Pavarësisht se sa e lartë do të jetë taka e çizmeve që do të zgjidhni të vishni këtë dimër, me rëndësi është që të jenë të gjata. Po po. Mbi gju!

Beyonce
Beyonce
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Moschino
Moschino

Kastor, lekurë apo dhe plastike, çizmet e këtij sezoni duhet të jenë sa më të gjata. Kim Kardashian, Beyonce, Gigi Hadid e shumë të tjera, ju bëjnë një guidë shumë të mirë. Hidhini një sy galerisë.

Taylor Swift
Taylor Swift
Gigi Hadid
Gigi Hadid
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *