Ndahet modelja e njohur shqiptare, arsyeja pse lidhja nuk funksionoi 0 56

Duket se “virusi” i ndarjeve të personazheve publike ka mbërthyer edhe shqiptarët. Siç shkruhet në mediat rozë, modelja e famshme shqiptare Xhesika Berberi ëshë ndarë nga i dashuri i saj. Sipas “Bluetooth”, arsyeja ka qenë distanca. Xhesika jeton dhe punon në SHBA ndërsa ish-partneri i saj në Shqipëri. Kjo gjë duket se ka sjellë shumë probleme për çiftin që ka vendosur të vijojnë secili rrugën e tij, ndarë nga njëri-tjetri. Xhesika dhe ish i dashuri i saj Evaldi ishin bashkë prej disa vitesh, por situata e ndërlikuar për shkak të profesionit të Xhesikës, duket se ka bërë që kjo histori të mbyllet. Xhesika është ndër të paktat modele shqiptare që ka arritur të çajë në tregun amerikan duke punuar fort për të arritur një sukses.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *