Si vishen vajzat e presidentit Obama, stili i tyre ndër vite 0 81

Sasha dhe Malia, dy vajzat e “Shtëpisë së bardhë” që së shpejti u duhet të transferohen. Kanë kaluar aty 8 vite, dhe kanë qenë sipas rrëfimit të Michelle të mrekullueshme. Është folur gjatë për stilin e Michelle Obama-s, që shkëlqen në daljet e saj. Por ka edhe dy “zonjusha” nga shtëpia më e famshme në Amerikë, stili i të cilave duhet rrëfyer, qoftë edhe nëpërmjet fotove.  Në galerinë e mësipërme hedhim një vështrim stilit të vajzave të president Obamës. Ajo që vihet re është se Sasha dhe Maila sillen si dy vajza të zakonshme. Madje ato kanë punuar gjatë kësaj kohe që Obama ka qenë president edhe punë të thjeshta si kameriere. Michelle dhe Obama duan që vajzat e tyre të qëndrojnë me këmbë në tokë, dhe kështu të jenë të afta për t’u përballur me çdo gjë mund do t’u sjellë e ardhmja…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *