“Je një tradhëtare e ndyrë!” Cili anëtar i familjes iu hakërrye Kim Kardashianit?

U nxehën gjakrat në familjen më të përfolur të viteve të fundit. Kim Kardashian është vënë në qendër të një uragani me emrin Kris Jenner dhe duket se ka për të hqur shumë para se të kalojë sërish në ujëra të qeta. E gjitha kjo pasi bukuroshja 35 vjeçare ndimoi “ish” njerkun e saj Caitlyn Jenner të gjente fustanin perfekt për të veshur në ESPY Awards më parë gjatë këtij viti. Dhe tani del në dritë momenti intensiv ku Kim është e detyruar që të përballet me mamanë e saj në telefon, raporton INTV. Le të themi që ajo nuk kursehet fare në fjalë duke i thënë Kim-it saktësisht “You are a fucking traitor!”. Pra, edhe termi “tradhëtare e ndyrë” është një zbutje e versionit origjinal. Si gjithmonë, një familje që tek edukata nuk gjen pikën e saj të fortë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *