Arti rikthen Matilda Makoçin, ja imazhet e para

Ka qenë nëpërmjet një statusi në Facebook të piktores Natasha Bega që kemi mësuar se për publikun së shpejti do të rikthehet aktorja Matilda Makoçi. Do të jetë arti ai që do t’i rikthejë publikut një nga aktoret më të dashura, pas një mungese të gjatë, por kësaj here nuk bëhet fjalë për kinematografi, por për një performancë të arteve figurative.

“Miqtë e mi, përshëndetje! Ju ka marrë malli për Matilda Makoçin? Ja ku është me shumë dashuri për ju!”, me këto fjalë Natasha Bega ka shoqëruar një foto të fundit të aktores.

Piktorja ka shtuar në statusin e saj se Matilda i ka premtuar se do të marrë pjesë në Ekspozitën “Hare + M”  që do të mbahet ditën e shtunë në datë 22 tetor, në orën 18 pranë zonës së Medresesë.

Matilda Makoçi është ish-bashkëshortja e kryeministrit Rama, dhe ata kanë edhe një djalë, Gregorin.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *