Hilary Duff konfirmon lidhjen me një puthje 0 90

Hilary Duff ka një tjetër mashkull në jetën e saj, dhe ajo nuk mund të duket më e lumtur se kaq. Përmes një fotoje të postuar në Instagram, aktorja konfirmon marrëdhënien aq shumë të përfolur me trajnerin personal të VIP-ave, Jason Walsh. Në fotografinë bardhë e zi, çifti shfaqet duke u puthur aq sa mund të ndjeni kiminë e lidhjes mes tyre që nga ekrani i telefonit tuaj.

Hilary Duff dhe Jason Walsh
Hilary Duff dhe Jason Walsh

Hilary dhe Jason janë përfolur më herët për një lidhje të mundshme, por gjërat janë bërë më të qarta tani. Kjo është marrëdhënia e parë e bërë publike që nga ndarja e aktores me ish-bashkëshortin Mike Comrie në vitin 2014.

Në rast se fotografia bardhë e zi nuk është një provë e mjaftueshme e dashurisë së çiftit, ja dhe një tjetër dëshmi që Hilary dhe Jason kalojnë bukur bashkë, të paktën që nga gushti 2015.

Hilary Duff dhe Jason Walsh
Hilary Duff dhe Jason Walsh
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *