Jude Law… çështë ky model flokësh! 0 50

Aktori britanik, 43 vjeç, për pak humbi titullin e tij prej seks simbol gjatë shfaqjes së tij të fundit mbi tapetin e tij të kuq.

Data dhe vendi i krimit: të dielën më 9 tetor 2016 në Romë. Arma: një krehër (dhe pak si shumë xhe). Faktet: për projektimin e serialit “The Young Pope”, në të cilin ai mishëron papa Pio XIII, Jude Law është shfaqur me një model të ri flokësh që do të drithëronte edhe fansat e tij më të mëdhenj, që edhe sot që kanë kaluar rreth 10 ditë vazhdon t’u dalë në ëndërr.

Është një gur!… është një majë!… është një kapuç!” kjo shërben më së miri për të bërë hyrjen e kësaj shtëllunge mbi kokë. Ekstravaganva e këtij modeli flokësh qëndron mbi formën e saj si dunë rëre, ose më mirë si një banane, mu në mes të kafkës së aktorit, duke vënë në pah humbjen e flokëve në pjesën e përparme, duke i dhënë njëkohësisht pamjen e një “Baby Herman” (bebja që kërkon kokën e Roger Rabbit. a ju kujtohet?).

Nga ana tjetër përdoruesit e internetit janë të pamëshirshëm, duke e kritikuar gjerësisht nëpër rrjetet sociale këtë zgjedhje modeli flokësh. Por disa fansa shumë besnik ndaj idhullit të tyre e përshëndesin guximin e tij.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *