Rikthimi në pafajësi i Orgesa Zaimit, shikoni fotot e saj të fëmijërisë 0 35

Mes nostalgjisë së të sotmes dhe me hashtag-un throëback, këngëtarja Orgesa Zaimi ka postuar në Instagram një kolazh fotosh nga fëmijëria. Përbri fotografisë këngëtarja shkruar “Return to innocence”.

Orgesa Zaimi
Orgesa Zaimi

Këngëtarja Zaimi i ka munguar publikut me këngët e saj, por mesa duket angazhimi i përditshëm me emisionin radiofonik dhe si nëna e dy fëmijëve të saj ka bërë që muzika të kalojë në plan të dytë.

Orgesa ZaimiOrgesa Zaimi

Puna më e fundit e Zaimit është kënga “Lëviz me mua” në bashkëpunim me Kamela Islamajn, që erdhi si mesazh dhe sensibilizim në mbështetje të fëmijëve të sindromës down.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *