Rikthimi në pafajësi i Orgesa Zaimit, shikoni fotot e saj të fëmijërisë

Mes nostalgjisë së të sotmes dhe me hashtag-un throëback, këngëtarja Orgesa Zaimi ka postuar në Instagram një kolazh fotosh nga fëmijëria. Përbri fotografisë këngëtarja shkruar “Return to innocence”.

Orgesa Zaimi
Orgesa Zaimi

Këngëtarja Zaimi i ka munguar publikut me këngët e saj, por mesa duket angazhimi i përditshëm me emisionin radiofonik dhe si nëna e dy fëmijëve të saj ka bërë që muzika të kalojë në plan të dytë.

Orgesa ZaimiOrgesa Zaimi

Puna më e fundit e Zaimit është kënga “Lëviz me mua” në bashkëpunim me Kamela Islamajn, që erdhi si mesazh dhe sensibilizim në mbështetje të fëmijëve të sindromës down.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.