Serialet televizivë: 15 gratë më me stil të të gjitha kohërave 0 28

Jeni më shumë Olivia apo Sookie? Përgjigjen mund ta gjeni duke rikujtuar nëpërmjet galerisë së mësipërme 15 gratë më me stil në historinë e serialeve televizive. Protagonistet në fakt kanë bërë historinë e stilit nëpërmjet ekranit të vogël, duke nisur nga da Joan Collins-Alexis Colby e serialit “Dynasty” deri tek  Robin Wright-Claire Underwood i “ House of Cards”, dhe nuk mund të mos përmendet natyrisht edhe Sarah Jessica Parker-Carrie Bradshaw e “Sex and the City” apo Blake Lively dhe Leighton Meester në rolet e personazheve Serena van der Woodsen dhe Blair Waldorf  në “Gossip Girl”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *