Arbana “përleshet” me Mamaqin dhe zbulon kur do fillojë “Big Brother”

View Gallery
6 Photos
Arbana “përleshet” me Mamaqin dhe zbulon kur do fillojë “Big Brother”

Arbana “përleshet” me Mamaqin dhe zbulon kur do fillojë “Big Brother”

Arbana “përleshet” me Mamaqin dhe zbulon kur do fillojë “Big Brother”

Arbana “përleshet” me Mamaqin dhe zbulon kur do fillojë “Big Brother”

Arbana “përleshet” me Mamaqin dhe zbulon kur do fillojë “Big Brother”

Arbana “përleshet” me Mamaqin dhe zbulon kur do fillojë “Big Brother”

“Big Brother” pritet të fillojë shumë shpejt. Të paktën kështu thotë Arbana Osmani në një koment në rrjetin social Instagram. Ermal Mamaqi ka publikuar një foto ku shihet teksa i ka hedhur duart në fyt Arbanës, por e gjitha është humor. Në komente Arbana i thotë se në janar do të nisë konkurrenca mes tyre, kur të nisë “Big Brother”. “Deri në Janar do e kesh hall zemër se pastaj fillon BB dhe nuk do e kesh më problem konkurencën. Love you too”, i shkruan Arbana kolegut të saj Ermal Mamaqi.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.