Arbana “përleshet” me Mamaqin dhe zbulon kur do fillojë “Big Brother” 0

“Big Brother” pritet të fillojë shumë shpejt. Të paktën kështu thotë Arbana Osmani në një koment në rrjetin social Instagram. Ermal Mamaqi ka publikuar një foto ku shihet teksa i ka hedhur duart në fyt Arbanës, por e gjitha është humor. Në komente Arbana i thotë se në janar do të nisë konkurrenca mes tyre, kur të nisë “Big Brother”. “Deri në Janar do e kesh hall zemër se pastaj fillon BB dhe nuk do e kesh më problem konkurencën. Love you too”, i shkruan Arbana kolegut të saj Ermal Mamaqi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *