Duart në Instagram, si J.Lo, Ledina Çelo dhe Kylie Jenner 0 64

Gjej një detaj dhe trego duart. Mbi një çantë, në timon apo afër fytyrës suaj, zgjidhni një mënyrë për të ekspozuar manikyrin e ri ose unazat tuaja të preferuara.

Kylie Jenner
Kylie Jenner

Ky është një trend që na vjen nga personazhet e njohur. Fotografitë e tyre në Instagram janë bërë frymëzim për mënyrën se si të zbukurojnë thonjtë apo gishtërinjtë çdo vajzë që i ka parë.

Ledina Çelo
Ledina Çelo

Edhe pse e konsideruar si pjesë e vanitetit të VIP-ave, të gjithë, të famshëm dhe jo, e kanë një foto të tillë në Instagram apo Facebook.

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Bella Thorne
Bella Thorne

Të shumtë janë personazhet që e kanë përqafuar këtë trend: Jennifer Lopez, Kylie Jenner, Ledina Çelo e shumë të tjerë.

Kim Kardashian
Kim Kardashian
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *